Официално: Етър и Господинов се разделиха

Етър се раздели в четвъртък с вратаря Анатоли Господинов, съобщиха от великотърновския клуб. Стражът ще продължи кариерата си в елитния Арда Кърджали. Постигната е договорка между двата клуба и е уточнена трансферната сума, като състезателните права на Господинов се прехвърлят в Арда. Вратарят също вече е договорил личните си условия. Анатолий Господинов

Вратар напуска Етър

Вратарят Анатоли Господинов е поискал да си тръгне от Етър. Това е и причината той да не бъде в състава на “виолетовите” при снощната победа над Янтра Габрово с 2:1 в първата контрола на тима, пише „Велико Търново спорт“. Самият Господинов потвърди новината, като отказа повече подробности. Според запознати той води преговори с клуб от efbet Лига и

Нов нападател и халф в Етър (Велико Търново)

"Болярите" вече имат пет нови попълнения Нападателят Живко Петков и офанзивният халф Евгений Илиев се присъединиха към Етър (Велико Търново). В сряда те подписаха договорите си с „болярите“ за по един сезон. Живко Петков е роден на 15 февруари 1993 г. в Бургас. Кариерата му преминава през Нефтохимик, Поморие, Черно море и Хебър. 29-годишният таран

Етър обяви две нови попълнения

С нови две попълнения се подсили Етър за предстоящия сезон. Нападателят Живко Петков и офанзивният халф Евгений Илиев парафираха днес договори с "виолетовите". Контрактите и на двамата са за по една година. Живко Петков е роден на 15 февруари 1993 г. в Бургас. Висок е 190 см и играе като централен нападател. Кариерата му преминава през Нефтохимик,

Емануел Луканов стартира с победа начело на Етър

Етър спечели с 2:1 срещу Янтра Габрово в първия мач на новия старши треньор Емануел Луканов начело на тима. Сред "виолетовите" имаше както нови попълнения, така и играчи на проби. Гостите откриха резултата още в 7-ата минута, когато след центриране отдясно Рафаил Пърликов стреля в близкия ъгъл на Ангел Мартинов за 0:1. За домакините в 20-ата минута