Защо обвиняваме ретроградния Меркурий за проблемите си

Защо обвиняваме ретроградния Меркурий за проблемите си

Планетата Меркурий често се използва като оправдание за човешките несгоди, не мислите ли? Когато техниката се повреди, когато общуването с околните куца или пък плановете ни се провалят, сме склонни да казваме, че сме в ретрограден Меркурий. От астрологическа гледна точка в тази фаза трябва да забавим темпото, но в когнитивната психология идеята, че

Topvesti.bg Не ИЗПОЛЗВА технологията “бисквитки” в информацията, която ви предлага. За повече информация моля посетете раздела Политики.

Разбрах