Отложиха следващите три мача на Балкан заради случаи на COVID-19

Балкан Ботевград стана поредният отбор от НБЛ, който вече е под карантина заради случаи на COVID-19 в тима. Ботевградчани ще са в изолация до 24 януари. Това направи наложително отлагането на следващите три двубоя на Балкан, съобщиха от НБЛ чрез официалния си сайт. Срещите с Академик Пловдив на 17 януари от 13-ия кръг, с Черно море Тича на 19 януари

Балкан отстъпи на Макаби в отложения си мач от Балканската лига

Балкан Ботевград отстъпи на Макаби Хайфа със 78:92 точки в отложен мач от четвъртия кръг на Балканската лига, научихме от БНТ. Българите спечелиха първата част с 23:20, но след това на игрището израелците наложиха своята доминация и натрупаха солиден аванс. Даниел Коперберг бе най-резултатният играч в залата с 23 точки, като той дори не изигра всички

Балкан загуби от Макаби Хайфа в Балканската лига

Балкан загуби със 78:92 във втория си мач срещу Макаби Хайфа в Балканската лига в „Арена Ботевград". Домакините играха изцяло с български състав и с група от едва осем баскетболисти, след като всички чужденци отпаднаха заради здравословни проблеми. Въпреки поражението, тимът от Ботевград за момента остава втори във временното класиране в група А с

Балкан отстъпи на Макаби (Хайфа) в Балканската лига

Групата на Небойша Видич наброяваше едва осем български баскетболисти Балкан (Ботевград) отстъпи във втората среща с Макаби (Хайфа) в Балканската лига в дуел, белязан от множество спречквания межди играчите на двата тима. След успеха срещу този опонент във вторник, днес баскетболистите на Небойша Видич загубиха със 78:92 в мача, който също се игра

Балкан победи израелския Макаби Хайфа в Балканската лига

Балкан победи израелския Макаби Хайфа като домакин с 88:81 (29:27, 20:15, 21:21, 18:18) в среща от деветия кръг в група "А" на Балканската лига. Успехът в "Арена Ботевград" бе четвърти за българския тим от шест изиграни двубоя в регионалната надпревара. Балкан заема втора позиция във временното класиране в групата, а Макаби, който допусна трето поражение

Балкан победи израелския Макаби Хайфа в Балканската лига по баскетбол за мъже

Отборът на Балкан победи израелския Макаби Хайфа като домакин с 88:81 (29:27, 20:15, 21:21, 18:18) в среща от деветия кръг в група "А" на Балканската лига по баскетбол за мъже. Успехът в "Арена Ботевград" бе четвърти за българския тим от шест изиграни двубоя в регионалната надпревара. Балкан заема втора позиция във временното класиране в групата, а