Чаровен пловдивски тандем се класира на четвъртфинал в Австрия

© БФТ Пловдивчанките Петя Аршинкова и Гергана Топалова се класираха за четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис на червени кортове в Занкт Пьолтен (Австрия) с награден фонд 25 хиляди долара. Те елиминираха словашкото дуо Барбора Цибакова и София Милагова с 6:3, 6:3. В надпреварата на сингъл нашите момичета отпаднаха в първия кръг. Преминалата

Аршинкова се класира основната схема в Австрия

Петя Аршинкова преодоля с успех квалификациите на турнира за жени в Санкт Пьолтен (Австрия) с награден фонд от 25 хиляди долара. Държавната шампионка за жени на открито и в зала записа две победи в пресявките. Аршинкова се наложи с 6:2, 6:3 над Ирина Дшандчагава от Австрия и с 1:6, 6:4, 10:7 над друга представителка на домакините Мира Антонич. В първия

Аршинкова и Топалова стигнаха четвъртфиналите на двойки в Австрия, отпаднаха на сингъл

Българките Петя Аршинкова и Гергана Топалова се класираха за четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис на червени кортове в Занкт Пьолтен (Австрия) с награден фонд 25 хиляди долара. Те елиминираха словашкото дуо Барбора Цибакова и София Милагова с 6:3, 6:3. В надпреварата на сингъл двете българки, обаче, отпаднаха още в първия кръг. Преминалата

Топалова и Аршинкова отпаднаха на единично в Австрия

Националките за „Фед къп“ Гергана Топалова и Петя Аршинкова отпаднаха в първия кръг на тенис турнира в Санкт Пьолтен, Австрия, който е с награден фонд 25 000 долара. Топалова отстъпи на петата поставена Теса Андрианжафитримо от Франция с 4:6, 0:6. Мачът продължи 80 минути. Тръгналата от квалификациите държавна шампионка за гени Аршинкова пък загуби