Макс Верстапен: Направихме много добро състезание днес
Gong.bg преди 33 минути Пилотът на Ред Бул Макс Верстапен остана доволен от второто си място в надпреварата за Гран при на Австрия. В интервюто след състезанието на пистата Ред Бул Ринг, нидерландецът говори за битката на трасето и за техническите проблеми, които са го ограничили. "Да, разбира се, направихме много добро състезание днес", започна пилотът





