НА ЖИВО: Атлетико Мадрид наказа Барселона, Пике с контузия

В дерби от 10-ия кръг на Ла Лига Атлетико Мадрид приема Барселона. Резултатът е 1:0 за Атлетико Мадрид с попадение на Караско в края на първата част, а двубоят стартира в 22:00 часа. Още в 3-ата минута Гризман получи възможност да стреля след пас отдясно на Дембеле, но топката мина над вратата. Две минути по-късно отличен изстрел на Саул накара Тер

НА ЖИВО: Атлетико Мадрид наказа Барселона

НА ЖИВО: Атлетико Мадрид - Барселона, размяна на удари

В дерби от 10-ия кръг на Ла Лига Атлетико Мадрид приема Барселона. Резултатът е 0:0, а двубоят стартира в 22:00 часа. Още в 3-ата минута Гризман получи възможност да стреля след пас отдясно на Дембеле, но топката мина над вратата. Две минути по-късно отличен изстрел на Саул накара Тер Стеген да показва какво може под рамката и да избива в корнер, но

НА ЖИВО: Атлетико Мадрид - Барселона, старт на двубоя

В дерби от 10-ия кръг на Ла Лига Атлетико Мадрид приема Барселона. Резултатът е 0:0, а двубоят стартира в 22:00 часа. Още в 3-ата минута Гризман получи възможност да стреля след пас отдясно на Дембеле, но топката мина над вратата. Атлетико Мадрид - Барселона 0:0 Ето и съставите на двата тима: Атлетико Мадрид: Облак, Трипиър, Савич, Хименес, Лоди, Кореа,

НА ЖИВО: Атлетико Мадрид - Барселона, сjтарт на двубоя

В дерби от 10-ия кръг на Ла Лига Атлетико Мадрид приема Барселона. Резултатът е 0:0, а двубоят стартира в 22:00 часа. Атлетико Мадрид - Барселона 0:0 Ето и съставите на двата тима: Атлетико Мадрид: Облак, Трипиър, Савич, Хименес, Лоди, Кореа, Кондогбиа, Коке, Саул, Йоренте, Жоао Феликс 👥 Your 𝗔𝘁𝗹𝗲𝘁𝗶 𝘀𝘁𝗮𝗿𝘁𝗶𝗻𝗴 𝗫𝗜 for #AtletiBarça ! ⤵️

НА ЖИВО: Атлетико Мадрид - Барселона, съставите

В дерби от 10-ия кръг на Ла Лига Атлетико Мадрид приема Барселона. Стартът на двубоя е 22:00 часа. Атлетико Мадрид - Барселона 0:0 Ето и съставите на двата тима: Атлетико Мадрид: Облак, Трипиър, Савич, Хименес, Лоди, Кореа, Кондогбиа, Коке, Саул, Йоренте, Жоао Феликс Барселона: Тер Стеген, Серхи Роберто, Пике, Ленгле, Алба, Пянич, Де Йонг, Педри, Дембеле,

Атлетико – Барселона (съставите)

Отборите на Атлетико Мадрид и Барселона излизат в схватка от десетия кръг на Ла Лига. Наставникът на каталунците Роналд Куман заложи на нападателен квартет, оформен от Педри, Лионел Меси, Усман Дембеле и Антоан Гризман. Миралем Пянич се появи вместо контузения Серхио Бускетс. #Culers ! Here's starting XI for #AtletiBarça ! pic.twitter.com/IJKFPbD0Eh

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Атлетико (Мадрид) - Барселона 1:0, Тер Стеген с безумна грешка

Атлетико (Мадрид) приема Барселона в голямото дерби на кръга в Испания, което ще се играе на стадион "Уанда Метрополитано" от 22:00 часа. Срещата е от 10-ия кръг на Ла Лига, а преди този мач "дюшекчиите" са 3-и в класирането с актив от 17 точки, докато техният противник е на незавидната 10-а позиция с цели 6 пункта по-малко. Статистиката в последните