placeholder
placeholder

Бургас: Волейболистите от „Нефтохимик 2010“ заявиха нови шампионски амбиции, след 3:1 срещу лидера „Хебър“

Снимка: Община Бургас Бургас. Волейболистите от „Нефтохимик 2010“ - Бургас заявиха нови шампионски амбиции, след успех с 3:1 гейма срещу лидера в националната Суперлига – „Хебър“ - Пазарджик. Това съобщиха от пресцентъра на Общината . Двубоят, който беше от 16-ия кръг, предизвика голям интерес в спортна зала „Младост“. Около 1300 зрители, сред които

Георги Братоев: Ако няма контузени, ще станем шампиони

Постепенно влизаме във форма, както физически, така и спортно-технически. Нашият отбор ще играе все по-добър волейбол и ако няма контузии, нашият отбор ще стане шампион", категоричен е разпределителят на Нефтофихимик Георги Братоев. Вчера тимът му победи лидера Хебър с 3:1. "Доколкото видях от статистиката, с 16 грешки на Хебър в атака и 16 наши блока

Иван Станев: В такъв мач грешките оказват влияние

"Първо, Нефтохимик играха много добре. Ние се опитахме да бием агресивен сервис, защото знаехме, че без него ще ни бъде много трудно срещу тях. Те са в подем точно сега. На моменти ни се получи, затова спечелихме и втория гейм. След това вече беше различно. Не съм гледал статистика, но имаме доста непредизвикани грешки. В мач от този ранг си оказват

Атанас Петров: Хебър не бе надигран, просто игра слабо

Наставникът на волейболния Хебър (Пазарджик) Атанас Петров коментира без излишни емоции загубата на своя тим с 1:3 от Нефтохимик 2010 (Бургас) в дербито на 16-ия кръг на Суперлигата. Лидерът в класирането допусна едва второто си поражение през сезона, а празнуващият своя рожден ден Петров го отдаде на твърде големия брой непредизвикани грешки. "Играхме

Георги Братоев: Ако всичко е наред и няма контузени, ще станем шампиони

Разпределителят и капитан на волейболния Нефтохимик 2010 (Бургас) Георги Братоев посочи причините за победата над лидера Хебър (Пазарджик) с 3:1 гейма в дербито на 16-ия кръг на Суперлигата и заяви, че ако всичко е наред и няма контузени, ще станат отново шампиони. "Как постигнахме победата? Доколкото видях от статистиката, с 16 грешки на Хебър в атака

Николай Желязков: Нефтохимик игра по-стойностен волейбол

Старши треньорът на волейболния Нефтохимик 2010 (Бургас) Николай Желязков счете за напълно логичен успеха с 3:1 гейма над лидера Хебър (Пазарджик) в дербито на 16-ия кръг на Суперлигата. "Смятам, че заслужено победихме, ако изключим втория гейм, в който Хебър доминираше на начален удар. В хода на целия мач ние бяхме отборът, който игра по-стойностен

Лидера Хебър си намери майстора край морето

Шампионът победи лидера Хебър с 3:1 (25:17, 22:25, 25:16, 25:23) в среща от 16-и кръг на Суперлигата. Централният блокировач Теодор Тодоров се завърна в основния състав на Нефтохимик след контузия. Преди по-малко от месец двата тима се срещнаха на финала за Купата на България, тогава Хебър спечели с 3:2. Тази вечер в зала „Младост“ обаче Нефтохимик

Спечлихме заслужено, твърди Ники Желязков

Треньорът на Нефтохимик Николай Желязков определи победата над Хебър от 16-ия кръг в Суперлигата с 3:1 като напълно заслужена. Ако изключим втория гейм, в който Хебър доминираше на сервис, ние бяхме отборът, който игра по-стойностен волейбол. Когато изпълнявахме началния удар, който трябваше, имаше ефект. Това не е най-доброто, което можем да покажем

Станев: Направихме много грешки

Разпределителят на Хебър Иван Станев похвали бившите си съотборници от Нефтохимик за играта им срещу нашият тим. След 3:1 в своя полза вчера бургазлии нанесоха втора загуба на хебърци от началото на сезона. Те играха много добре. Опитахме се да бием агресивен сервис. Без него щеше да е много трудно. На моменти се получи – във втория гейм. Имаме доста

Играхме слабо в Бургас, отчете Наско Петров

Старши-треньорът на ВК Хебър Атанас Петров заяви, че в мача срещу Нефтохимик сервисът като елемент от играта на отбора не се е получил на нужното ниво и това е в основата на загубата с 1:3. Играхме слабо в два от геймовете. В други два стояхме добре. Направихме над 12 и 14 непредизвикани грешки в първия и третия гейм, в които играхме много слабо. В