"Марица и "Хебър" спечелиха Купата на България по волейбол

Спортни новини (23.01.2023 - обедна) КНСБ: 1351 лв. на месец са необходими на работещ човек, за да живее нормално Кои са думите, определящи 2022 година КАДРИ ОТ ДРОН: Десетки хиляди протестират срещу правителството в Тел Авив (ВИДЕО) МВнР извика за консултации в София посланика ни в РСМ „Дойче веле”: Среща с парамедиците, които се грижат за ранените

Треньорът на Марица: Тази спечелена купа е най-сладката за мен

© Треньорът на Марица (Пловдив) Борислав Крачанов направи обширно изявление, след като тимът му спечели вчера осмата Купа на България . Ето какво заяви младият специалист : Успехът не беше никак лесен. Радващото е, че след полуфинала много бързо успяхме да анализираме съперника с щаба и сутринта с момичетата тренирахме това, което трябваше. Поздравленията

ВК Хебър обърна Дея Спорт с 3:2 и защити Купата на България

Бургаският тим поведе с 2:0, но след това волейболистите на Камило Плачи бяха пълни господари пред екзалтираната си публика Хебър (Пазарджик) спечели Купата на България по волейбол при мъжете. Във финала, игран в зала „Васил Левски“ в Пазарджик, възпитаниците на старши треньора Камило Плачи направиха пълен обрат и победиха Дея Спорт Бургас с 3:2 (15:25,

Хебър отново спечели купата на България

Хебър Пазарджик спечели Купата на България по волейбол при мъжете. Във финала тимът на Камило Плачи направи обрат за 3:2 над Дея Спорт Бургас . В отделните геймове резултатът беше 15:25, 21:25, 25:22, 25:19, 15:12. По този начин Хебър защити трофея си от миналата година. Купата е четвърта в историята на клуба от Пазарджик. Двата тима изиграха равностоен

Камило Плачи: Показахме, че можем да излезем от трудна ситуация

Старши треньорът на волейболния Хебър (Пазарджик) Камило Плачи не скри задоволството си след триумфа на неговия тим в турнира за Купата на България. Шампионите успяха да защитят трофея си от миналата година, след като във финала на надпреварата направиха пълен обрат и победиха Дея Спорт Бургас с 3:2 гейма. "Показахме, че можем да излезем от трудна

Добромир Димитров: Не съм си и помислял, че може да загубим Купата

Волейболистът на Хебър - Добромир Димитров, говори след триумфа на тима във финала за Купата на България. Възпитаниците на старши треньора Камило Плачи направиха пълен обрат и победиха Дея Спорт Бургас с 3:2 (15:25, 21:25, 25:22, 25:19, 15:12) гейма. “Наистина емоцията е уникална.Единственото, с което мога да го сравня, е изживяването с националния

Хебър завоюва четвърта Купа на България след чудодеен обрат над Дея

Отборът на Хебър Пазарджик спечели Купата на България по волейбол при мъжете. Във финала, игран в зала „Васил Левски“ в Пазарджик, възпитаниците на старши треньора Камило Плачи направиха пълен обрат и победиха Дея Спорт Бургас с 3:2 (15:25, 21:25, 25:22, 25:19, 15:12) гейма. По този начин Хебър защити трофея си от миналата година и спечели общо за

ВК Марица триумфира с осма Купа на България!

Шампионките разбиха с 3:0 ЦСКА на финала в зала „Васил  Левски“ в Пазарджик Марица спечели 8-та си Купа на България след успех над ЦСКА София във финала с 3:0 (25:16, 25:20, 25:17) гейма. Финалната среща се игра в зала „Васил Левски“ в Пазарджик. Марица успя да направи разлика още в началните точки и поведе с 8:5. При резултат 10:6 за шампионките треньорката