Стеф Къри изведе "Голдън стейт" до победа в първия мач от финалите на Запад

След много силен мач на лидера си Стеф Къри "Голдън стейт уориърс" спечели първия мач от финалната серия в Западната конференция на НБА. Актуалните шампиони надвиха "Портланд трейлблейзърс" със 116:94 в своята зала "Оракъл арена". Къри отбеляза 36 точки за едва 35:29 минути на паркета. Към тях плеймейкърът добави седем асистенции и шест борби, както

Стеф Къри блестя при успех на Голдън Стейт над Портланд

Стеф Къри вкара девет тройки и общо 36 точки, за да може Голдън Стейт да победи Портланд с 116:94 в първи мач от финалите на Западната конференция. Уориърс бе повече от убедителен, въпреки отсъствието на звездата Кевин Дюрант. Къри записа четвъртото си 30-точково представяне в плейофите, след като бе неубедителен в предишния кръг срещу Хюстън. Двукратният

Голдън Стейт взе първия финал с Портланд – ВИДЕО

Голдън Стейт Уориърс взе първия мач с Портланд Трейл Блейзърс от финалите в Западната конференция на НБА. Шампионът наказа своя съперник със 116:94 точки. Решаваща за голямата разлика бе последната четвърт, спечелена от воините с 39:26. Вторият мач отново е в Оукланд. Стеф Къри вкара 36 точки за Голдън Стейт Най-резултатен играч в мача бе гардът на

Стеф Къри под пара за Голдън Стейт

Уориърс поведоха с 1-0 във финала на Запад Какво се случи: Голдън Стейт стартира с победа във финалите на Запад в НБА. В своята “Оракъл Арена” селекцията на Стив Кър се наложи над Портланд със 116:94 и поведе с 1-0 в битката за трофея в своята конференция. Най-добри: Стеф Къри премина границата от 30 точки за четвърти път в плейофите и отбеляза 36,

Стеф Къри наниза 9 тройки за успеха на Голдън Стейт над Портланд

Стеф Къри вкара девет тройки и общо 36 точки, за да може шампионът Голдън Стейт да победи Портланд с 116:94 в първи мач от финалите на Западната конференция в Националната баскетболна асоциация. Къри записа четвъртото си 30-точково представяне в плейофите, след като бе неубедителен в предишния кръг срещу Хюстън. Двукратният MVP в НБА засенчи звездното

Стеф избухна с 9 тройки и 36 точки, а Голдън Стейт срази Портланд

Стеф Къри поведе Голдън Стейт към комфортна победа над Портланд и брат си Сет в първия мач от финалите на Запад в НБА. Гардът наниза 36 точки, от които 9 тройки, а Уориърс спечелиха със 116:94, макар че играха без Кевин Дюрант. Клей Томпсън добави 26 точки за триумфа, а домакините вкараха 17 тройки от 33 опита, използвайки отлично решението на треньора

Голдън Стейт без Кевин Дюрант на старта на финалите на Запад

Крилото ще пропусне мач №1 срещу Портланд Голдън Стейт няма да разчита на Кевин Дюрант на старта на финалите на Запад. 206-сантиметровото крило ще пропусне мач №1 от серията срещу Портланд, който ще се проведе утре сутрин от 4.00 ч. българско време в Оукланд. 30-годишният баскетболист все още не е напълно възстановен от травмата в десния прасец, която