Бърнард Текпетей: Имаме още работа в офанзивен план, искам да надграждам

Един от основните играчи на Лудогорец Бърнард Тепкетей сподели своите виждания за подготовката на тима по време на лагера в Австрия. „Видя се, че подобряваме нещата, които тренираме по време на лагера. Разбира се, имаме още много работа, особено в офанзивен план. Трябва да се възползваме повече от шансовете си“, заяви Текпетей пред NOVA след равенството

Текпетей след 1:1 с Гройтер Фюрт: Имаме още много работа

Ганаецът разкри и на какво се дължи доброто му представяне за Лудогорец през последните месеци. Един от ключовите футболист на Лудогорец за изминалата кампания – Бърнард Текпетей, сподели мнението си за лятната подготовка на „орлите“ в Австрия. Във вчерашния ден „зелените“ завършиха наравно 1:1 в контрола срещу германския Гройтер Фюрт. Още по темата:

Лудогорец направи 1:1 с Гройтер Фюрт

Лудогорец и Гройтер Фюрт завършиха 1:1 в контрола на австрийска земя. Бърнард Текпетей откри 60 секунди след началото на срещата, а Юнг изравни в 58-ата минута, предаде БНР Двата отбора се разбраха проверката да се играе в две полувремена от по 60 минути. Това бе втора контрола за "орлите" в Австрия. Преди няколко дни те надиграха с 1:0 втородивизионния

Всички резултати от контролите на родните тимове

В сряда се изиграха куп контролни срещи с участието на редица български тимове, които се подготвят за новия сезон в efbet Лига и Втора лига. Шампионът Лудогорец, както и тимът на Левски, които скоро стартират участието си в Европа също имаха мачове. Лудогорец направи 1:1 с германския Гройтер Фюрт в Австрия, докато „сините” надвиха Пирин Благоевград

"Лудогорец" записа равенство с германци в 120-минутен мач

Лудогорец" завърши 1:1 с германския "Гройтер фюрт" във втората си приятелска среща от лагера в Австрия. Бернард Текпетей даде преднина на шампионите с гол още в първата минута, а Юнг изравни в 51-ата. Мачът се игра в две полувремена по един час. "Лудогорец" гледаше към вратата на съперника, но не използва възможностите пред Доминик Янков, Текпетей,

Лудогорец и Гройтер Фюрт не се победиха в нестандартна контрола

Отборите на Лудогорец и германския Гройтер Фюрт не успяха да излъчат победител в нестандартна контрола. Мачът, който се игра в две полувремена от по шейсет минути, завърши при резултат 1:1. Очаквайте подробности! В първата си контрола на австрийска земя шампионът на България победи с 1:0 местния БВ Линц. Антон Узунов 25 снимки Двубоят започна отлично

Тежък удар за рефера на Лудогорец – Гройтер Фюрт, смениха го

Главният рефер на контролата между Лудогорец и Гройтер Фюрт имаше лош ден. Армитърът получи тежък удар в главата, след като се сблъсъка с играч на немския тим. Съдията получи лекарска помощ от медицинските екипи на двата тима, но така и не успя да довърши мача. Неговото място бе заето от един от асисистентите му. Вижте любопитния момент от мача.