Севиля се саморазправи с Валенсия е на 1/4-финал за Купата

Севиля победи Валенсия с 3:0 и се класира за четвъртфиналите на турнира за Купата на Испания по футбол. Два гола за тима на Жулен Лопетеги отбеляза Люк dе Йонг, а едно попадение добави Иван Ракитич. Де Йонг откри резултата след удар с глава в 20-ата минута, а 13 по-късно покачи на 2:0 след асистенция на Сусо. В 38-ата минута Ракитич с красиво изпълнение

Севиля се справи с Валенсия за по-малко от едно полувреме

Севиля спечели без особени проблеми срещата си с Валенсия от 1/8-финалите за Купата на Краля с 3:0. Головете за тима на Хулен Лопетеги отбелязаха Люк Де Йонг (20’, 33’) и Иван Ракитич (38’). Домакините, който бяха определяни за абсолютен фаворит преди срещата, започнаха много по-активно и демонстрираха на практика по-голямото си желание за победа,

Севиля разби Валенсия и се класира за 1/4-финалите за Купата

Севиля победи Валенсия с 3:0, като по този начин се класира за 1/4-финалите на турнира за Купата на Краля. В герой за андалусийците се превърна Люк де Йонг, който реализира две попадения. Един гол добави Иван Ракитич. Домакините стартираха по-добре срещата и поведоха в 20-ата минута на мача. Люк де Йонг надскочи защитниците на Валенсия след изпълнение

Севиля разби Валенсия в турнира за Купата на краля

Севиля победи Валенсия с 3:0 и се класира за 1/4-финалите на турнира за Купата на краля. Два гола за тима на Жулен Лопетеги отбеляза Люк де Йонг, а едно попадение добави Иван Ракитич. Де Йонг откри резултата след удар с глава в 20-ата минута, а 13 по-късно покачи на 2:0 след асистенция на Сусо. В 38-ата минута Ракитич с красиво изпълнение прехвърли

Нов заразен в тима на Валенсия

Футболист на Валенсия е дал положителна проба за коронавирус, съобщи испанският клуб, без да посочва името му. Пробата от антигенния тест на играча е била взета тази сутрин. Снощи "прилепите" загубиха с 1:3 от Атлетико Мадрид. Играчът моментално е бил изолиран от съотборниците си и ще се подложи и на PCR тест, който да потвърди резултата от антигенния