Влахович и Ди Мария биха Сасуоло – ВИДЕО

Ювентус започна силно сезона в Серия А – 3:0 над Сасуоло в първия кръг. Таранът на бианконерите Душан Влахович вкара две попадения. Гол и асистенция в дебюта си на „Алианц Стейдиъм“ добави Анхел ди Мария. Юве излезе на второ място във временното класиране с равни точки и еднаква голова разлика с първия Наполи , но по-малко вкарани попадения. Поражението

Ювентус стартира сезона с погром над "Сасуоло"

"Ювентус" започна ударно новия сезон в Серия "А" , след като на своя стадион "Алианц" разби с 3:0 "Сасуоло". Над всички в Торино бяха Душан Влахович и новото попълнение Анхел Ди Мария. Именно от аржентинеца дойдоха най-интересните положения за домакините в атака и той откри резултата в средата на първото полувреме, информира gol.bg. После Влахович

Ювентус стартира сезона с разгром, Влахович с два гола

Ювентус стартира с разгромна победа новото първенство в Серия А. „Старата госпожа” разби с 3:0 у дома Сасуоло. Два гола за успеха вкара Душан Влахович (41-дузпа,51), а веднъж се разписа новото попълнение Анхел ди Мария (26). Първата добра възможност се откри пред гостите. В 20-ата минута Грегоар Дефрел получи отличен пас и отправи удар от движение,

Влахович и Ди Мария поведоха Ювентус към триумф над Сасуоло

Ювентус постигна класически успех с 3:0 над Сасуоло в последния мач от 1 кръг за новия сезон в Серия А. Анхел Ди Мария дебютира с гол и асистенция за „бианконерите“, докато Душан Влахович вкара на два пъти, като веднъж от дузпа в края на първата част. FT | ⌛️ | 𝐀 𝐬𝐮𝐜𝐜𝐞𝐬𝐬𝐟𝐮𝐥 𝐬𝐭𝐚𝐫𝐭 𝐭𝐨 𝐭𝐡𝐞 𝐬𝐞𝐚𝐬𝐨𝐧! 💪 🙌 @EASPORTSFIFA #JuveSassuolo

Ювентус срази Сасуло, шоу на Ди Мария и Влахович в Торино

"Бианконерите" с летящ старт на кампанията Ювентус даде надежди на феновете си за силна кампания, след като победи Сасуоло с 3:0 на „Алианц Стейдиъм“ в последния мач от 1-вия кръг на Серия А. Сръбският нападател Душан Влахович вкара два гола, а новото попълнение Анхел ди Мария дебютира с гол и асистенция. В първия официален мач за сезона, Масимилиано