Берое победи с 2:0 като гост Славия

Алиун Фал и автогол на Попадийн донесоха успеха и второто място на заралии и задълбочиха кризата при „белите“ Берое победи Славия с 2:0 като гост в последния мач от 5-ия кръг на Първа лига. Заралии отбелязаха по един гол през двете полувремена. Първо Алиун Фал отбеляза през първата част, а след почивката Попадийн си отбеляза злощастен автогол. В 3-ата

Славия - Берое 0:2 /репортаж/

Берое победи като гост Славия с 2:0 в последната среща от петия кръг на efbet Лига. Възпитаниците на Димитър Димитров стигнаха до успеха с гол на Алиун Фал в 18-ата минута и с автогол на Христо Попадийн в 51-ата. След успеха старозагорци се изкачиха на второ място в таблицата с 11 точки. Тимът на Славия продължава да няма победа от началото на сезона

Героят за Берое: Работим здраво и резултатите идват всяка седмица

Нападателят на Берое Алиун Фал беше доволен след победата над Славия с 2:0. Футболистът на "заралии" заслужено спечели приза и за Играч на мача. „Играхме по-добре, имаме нашите възможности. Положителното беше, че вкарахме първия гол, така ни тръгна мача. Вторият гол тушира мача“. Антон Узунов 56 снимки „Те имаха своите възможности, но шампионатът е

Берое срази Славия в София

Берое продължи със силната си серия в първенството, като победи в София тимът на Славия с 2:0. В 18-ата минута Гаюс Макоута бе изведен на добра позиция и стреля силно, но Сергиакис успя да избие в корнер. След изпълнението на ъгловия удар топката бе пратена в наказателното поле на домакините, където няколко играчи се сбориха, но в крайна сметка тя

Берое се настани на втората позиция след успех над Славия

Берое спечели с 2:0 гостуването си на Славия и се настани на втората позиция в efbet Лига. Нападателят на заралии АЛиун Фал даде аванс на тима си през първото полувреме, а в началото на втората част Христо Попадийн си отбеляза нелеп автогол. Гостите отново показаха, че се намират в отлична форма и напълно заслужено завоюваха трите точки. От своя страна

Славия - Берое Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

Фал бе над всички на Славия – Берое

Алуин Фал спечели приза за Играч на мача Славия Берое. Футболистът на старозагорци откри резултата в полза на гостите в 18-ата минута, а в крайна сметка възпитаниците на Димитръ Димитров – Херо продължиха с добрите игри и спечелиха с 2:0. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play

НА ЖИВО: Славия - Берое, нелеп автогол на Овча купел

Славия и Берое играят при резултат 0:2 в последен мач от 5-ия кръг на efbet Лига. Нападателят на заралии Алиун Фал даде аванс на тима си. В началото на втората част Христо Попадийн си отбеляза нелеп автогол. Антон Узунов 47 снимки Двата тима не предприеха изчаквателни стратегии и от първата минута започнаха да изграждат постепенни атаки. Първата възможност