Дъжд от голове във Втора лига

Дъжд от голове се изсипа в трите срещи от 14-ия кръг във Втора лига, които се играха днес. Най-скучно бе на очаквания с най-голям интерес двубой в Пазарджик, където Хебър победи с 2:0 Миньор Перник. Гостите играха с човек по-малко в последните 10 минути, след като техен играч получи червен картон. Трите точки приближиха домакините до първата тройка

Голово шоу между Созопол и Локо (ГО)

Созопол и Локомотив (Горна Оряховица) си спретнаха истинско голово шоу в мач от 14-ия кръг на Втора лига. Двата отбора завършиха при резултат 3:3 на “Арена Созопол”, като гостите от Горна Оряховица на три пъти излизаха напред в резултата, но домакините успяваха да ги настигнат. Таушанов (20’), Стефанов (44’) и Митев (77’) даваха аванс на Локомотив,

Хебър удари Миньоро и вече е в подножието на върха

Отборът на Хебър победи с 2:0 Миньор (Перник) в мач от 13-ия кръг на Втора лига. Тимът от Пазарджик стигна до успеха с ранни попадения. Първо Красимир Илиев откри в шестата минута, а десетина по-късно Живко Петков подпечата успеха на домакините рано-рано. До края на мача гостите така и не успя да се върнат в срещата и играчите на Николай Митов се поздравиха

НА ЖИВО: Резултати и голмайстори във Втора лига

Три срещи от  14-ия кръг във Втора лига се играят днес. Най-интересен е двубоят в Пазарджик между Хебър и Миньор Перник. Евентуална победа на домакините ще приближи отбора до първата тройка в класирането. Вчера Локомотив София стъпи накриво в гостуването на последния в класирането Янтра Габрово - 1:1, с което "железничарите" пропуснаха да излязат начело

Локо изпусна победата в шестголов трилър в Созопол

Горнооряховският тим демонстрира видимо подоберения в играта си в последните седмици Прогресиращият в последните седмици Локомотив (Горна Оряховица) записа пети пореден мач без загуба, завършвайки наравно – 3:3, при гостуването на Созопол в среща от 14-ия кръг на Втора лига.” “Железничарите” могат да съжаляват за изпуснатата победа, тъй като три пъти

Три срещи от  14-ия кръг във Втора лига се играят днес. Най-интересен е двубоят в Пазарджик между Хебър и Миньор Перник. Евентуална победа на домакините ще приближи отбора до първата тройка в класирането. 14:30 Созопол - Локомотив ГО 14:30 Струмска слава - Литекс Ловеч 14:30 Хебър - Миньор Перник Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение

Втора лига на живо: горещи мачове в Пазарджик, Радомир и край морето

Поредният кръг от Втора лига продължава с три мача в днешния ден. Струмска слава приема Литекс, а Созопол е домакин на Локомотив (Горна Оряховица). В може би най-здравия мач Хебър (Пазарджик) срещу Миньор (Перник). Сензация! Локо (Сф) се издъни срещу последния (видео) Вчера Локомотив (София) допусна сензационна издънка срещу последния в класирането

НА ЖИВО В NOVSPORT: Днешните двубои от Втора лига

Кръг №14 от футболната Втора професионална лига започна с два мача вчера, а днес продължава с още три. В петък опашкарят Янтра (Габрово) изненадващо спря фаворита за промоция Локомотив (София) да оглави класирането с равенство 1:1, докато Нефтохимик победи Септември (Симитли) с 2:1 като гост, макар че срещата се игра на неутрален терен заради наказание

Нафтата удари Септември (Симитли) и записа първа победа през сезона

Нефтохимик успя да постигне първа победа през настоящия сезон, след като се наложи с 2:1 над Септември (Симитли) в мач от 14-ия кръг на Втора лига. Даниел Иванов (71’) и Симеон Вешев (90+2’) донесоха победата на гостите от Бургас, а  Боби Хазуров (90+4’) вкара единствения гол за Септември. Янтра 1:1 Локо (Сф) (видео) Двата тима не успяха да си отбележат

Нефтохимик с първа победа за сезона, Локомотив (Сф) направи равен с последния

Отборът на Нефтохимик успя да запише първа победа през настоящия сезон, след като се наложи с 2:1 над Септември в Симитли в мач от 14-ия кръг на Втора лига. Даниел Иванов в 71-ата минута и Симеон Вешев във втората минута на добавеното време донесоха победата на гостите от Бургас.  За домакините Боби Хазуров вкара единствения гол за Септември в