Бивш футболист на Ливърпул призова Клоп да отпише реванша с Аталанта

Бившият футболист на Ливърпул - Джейми Карагър, смята, че мърсисайдци трябва да излязат с резервите в реванша с Аталанта в Лига Европа, за да пестят сили за борбата за титлата във Висшата лига. Английският тим загуби с 0:3 у дома в първия двубой и шансовете да се класира за полуфиналите изглеждат нищожни. "Ужасен резултат и представяне от Ливърпул

Призоваха Клоп да отпише реванша с Аталанта

Клоп след срама с Аталанта: Със сигурност ще покажем реакция

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп обеща, че отборът му със сигурност ще покаже реакция след вчерашното катастрофално представяне и загубата с 0:3 от Аталанта, която сложи край на серията от 34 мача без поражение у дома за мърсисайдци, предаде Спортал. В неделя „червените“ приемат отново на своя стадион Кристъл Палас, продължавайки надбягването с Арсенал

Страхотен жест към Аталанта от феновете на Ливърпул

Футболистите на Аталанта станаха свидетели на жест от страна на съперника, който не се среща много често. След като победиха Ливърпул с 3:0 в първия четвъртфинален мач от Лига Европа на „Анфийлд“ футболистите на италианския тим бяха аплодирани от привържениците на домакините. Доброто представяне на Аталанта доведе до необичайната реакция от феновете

Най-лошият мач при Клоп: "Ливърпул" загуби на "Анфийлд" с три гола

Най-лошият мач при Юрген Клоп" и "нищо позитивно за отбелязване" - така беше описан двубоят на "Ливърпул" срещу "Аталанта" от четвъртфиналите в Лига Европа, завършил с шокираща загуба 0:3 на "Анфийлд". Английският тим записа най-тежкото си поражение в европейските турнири, изравнявайки други две загуби с 0:3 (2014 и 2023 г. срещу "Реал" Мадрид). Италианският