Барса изтръпна, но вече е на четвъртфиналите за Купата

Барселона успя да повали втородивизионния Райо Валекано с 2:1 в двубой от осминафиналите на Купата на Краля. Гостите уцелиха две греди през първата част, съответно дело на Френки Де Йонг и Рики Пуч, Лео Меси добави така и през второто полувреме. Фран Гарсия шокира момчетата на Роналд Куман в 63-та минута с попадение. Все пак, в 70-та минута Меси върна

НА ЖИВО: Райо Валекано - Барселона, 1:2, пълен обрат за каталунците

Райо Валекано и Барселона играят при резултат 1:2 в двубой от осминафиналите на Купата на Краля. Гостите уцелиха две греди през първата част, съответно дело на Френки Де Йонг и Рики Пуч, Лео Меси добави така и през второто полувреме. Фран Гарсия шокира момчетата на Роналд Куман в 63-та минута с попадение. Все пак, в 70-та минута Меси върна паритета,

НА ЖИВО: Райо Валекано - Барселона, 1:0, шок за гостите

Райо Валекано и Барселона играят при резултат 1:1 в двубой от осминафиналите на Купата на Краля. Гостите уцелиха две греди през първата част, съответно дело на Френки Де Йонг и Рики Пуч, Лео Меси добави така и през второто полувреме. Фран Гарсия шокира момчетата на Роналд Куман в 63-та минута с попадение. Все пак, в 70-та минута Меси върна паритета

НА ЖИВО: Райо Валекано - Барселона, гостите чупят гредите

Райо Валекано и Барселона играят при резултат 0:0 в двубой от осминафиналите на Купата на Краля. Гостите уцелиха две греди през първата част, съответно дело на Френки Де Йонг и Рики Пуч. Двубоят започна по-активно за състава на домакините, като Оскар Трехо пробва шут отдалеч в 3-та минута, който обаче не обезпокои особено Нето. В 20-та минута гостите

НА ЖИВО: Райо Валекано - Барселона, две греди за гостите

НА ЖИВО: Райо Валекано - Барселона, греда за гостите

Райо Валекано и Барселона играят при резултат 0:0 в двубой от осминафиналите на Купата на Краля. Двубоят започна по-активно за състава на домакините, като Оскар Трехо пробва шут отдалеч в 3-та минута, който обаче не обезпокои особено Нето. В 20-та минута гостите стигнаха до първата си възможност в срещата. След многоходова атака Френки Де Йонг получи

Барселона се измъчи, но все пак успя да победи Райо Валекано

НА ЖИВО: Райо Валекано - Барселона, начало на мача

Райо Валекано и Барселона играят при резултат 0:0 в двубой от осминафиналите на Купата на Краля. Райо Валекано - Барселона 0:0 Ето и съставите на двата тима: Райо Валекано: Димитревски, Ернандес, Катена, Савеич, Мартос, Гарсия, Мартин, Монтиел, Комесана, Касми, Трехо; Барселона : Нето, Фирпо, Лангле, Араухо, Менгеса, Бускетс, Де Йонг, Пуч, Тринчао,

НА ЖИВО: Райо Валекано - Барселона, съставите

Райо Валекано и Барселона се изправят един срещу друг в двубой от осминафиналите на Купата на Краля. Ние, от Gong,bg, ще проследим всичко най-интересно от срещата на живо. Райо Валекано - Барселона 0:0 Ето и съставите на двата тима: Райо Валекано: Димитревски, Ернандес, Катена, Савеич, Мартос, Гарсия, Мартин, Монтиел, Комесана, Касми, Трехо; Барселона: