Криза в Реал? Шампионът не спечели за втори пореден път в Ла Лига

Испанският шампион Реал Мадрид продължава с лутащото си представяне в елита на Испания, след като „кралете” записаха равенство – 1:1, при визитата си на Виляреал на „Естадио де Ла Серамика”. Срещата за „кралския клуб” тръгна превъзходно, след като във втората минута Мариано Диас откри резултата, но Жерар Морено от дузпа в 75-ата минута подели точките

Виляреал спря Реал Мадрид с един точен удар – ВИДЕО

Виляреал измъкна точка от Реал Мадрид в сблъсъка на върха на класирането в Ла Лига. Двата тима направиха 1:1, като двата гола паднаха от единствените точни удари в мача. Така Жълтата подводница остана на второ място с 19 точки, една по-малко от лидера Реал Сосиедад. Реал Мадрид е четвърти със 17 точки, но мач по-малко. На „Естадио де ла Керамика“ шампионите

НА ЖИВО: Виляреал 1:1 Реал Мадрид

Отборите на Виляреал и Реал Мадрид се изправят един срещу друг в мач от десетия кръг на Ла Лига и играят при резултат 1:1. Мариано Диас откри резултата във втората минута. Жерар Морено изравни в 76-ата минута. 9 снимки Зинедин Зидан залага на Лукас Васкес, Мариано Диас и Еден Азар в предни позиции. Възстановеният Начо си партнира с Рафаел Варан в центъра

Реал (Мадрид) втори мач без победа в Испания

Отборът на Виляреал спечели точка срещу шампиона Реал (Мадрид) – 1:1 в мач от 10-ия кръг на испанското първенство по футбол. Така Виляреал остава втори в класирането с 19 точки, а Реал е четвърти на две точки и мач по-малко. Реал започна с "гол от съблекалнята". Още във 2-а минута Мариано реализира с глава след центриране на Дани Карвахал. Ранното

Реал Мадрид не успя да се справи с Виляреал

Шампионът Реал (Мадрид) записа втора поредна грешна стъпка в първенството след загубата във Валенсия (1:4) в миналия кръг. Този път „кралският“ клуб изтърва победата и завърши 1:1 при визитата си на Виляреал в мач от десетия кръг на Ла Лига. Мариано Диас (2) откри резултата в началото, а Жерард Морено (76-дузпа) донесе точка на „жълтата подводница“

НА ЖИВО: Виляреал 0:0 Реал Мадрид

Отборите на Виляреал и Реал Мадрид се изправят един срещу друг в мач от десетия кръг на Ла Лига и играят при резултат 0:1. Мариано Диас откри резултата във втората минута. Зинедин Зидан залага на Лукас Васкес, Мариано Диас и Еден Азар в предни позиции. Възстановеният Начо си партнира с Рафаел Варан в центъра на защитата при отсъствието на капитана

Виляреал не се даде на Реал Мадрид

"Жълтата подводница" получи ранен гол, но изравни в 75-ата за крайното 1:1 Виляреал и Реал Мадрид направиха 1:1 в двубой от X кръг на Ла Лига. „Кралския клуб“ поведе рано в мача с гол ма Мариано Диас, но Морено изравни от дузпа в 75-ата. Виляреал е втори в класирането с 19 точки, а Реал има 17 в актива си и е четвърти. Лидер е Реал Сосиедад с 20 точки

НА ЖИВО: Виляреал - Реал Мадрид, съставите

Отборите на Виляреал и Реал Мадрид се изправят един срещу друг в мач от десетия кръг на Ла Лига. Срещата е с начален час 17:15 и ще може да проследите всичко от "Естадио де ла Серамика" на живо в Gong.bg. Зинедин Зидан заложи на Лукас Васкес, Мариано Диас и Еден Азар в предни позиции. Възстановеният Начо си партнира с Рафаел Варан в центъра на защитата

ДРАМА В ИСПАНИЯ: Храбър Виляреал спря "Белия балет" с дузпа

Реал (Мардрид) допусна поредна издънка в ЛА Лига. В миналия кръг столичани паднаха 1:4 от Валенсия, а сега стигнаха само до 1:1 срещу Виляреал. Тимът на Зинедин Зидан е четвърти със 17 точки. Три повече има ледара Реал Сосиедад. След по-мако от две минути игра Реал вече водеше в резултата. Мариано отбеляза с глава - 0:1. След консултация с ВАР съдията