Швейцария започна Мондиал 2022 с 1:0 над Камерун

Швейцария започна с трудна победа световното първенство в Катар – 1:0 над Камерун. Гола вкара роденият в Камерун Бреел Емболо в началото на второто полувреме. 25-годишният нападател не отпразнува попадението си. Емболо се мести със семейството си когато е на шест години . През 2014-а той получи и швейцарско гражданство. Камерун игра силно през първото

Швейцария победи Камерун с 1:0 на стадион "Ал Джануб"

В двубой от група G на 22-ото световно първенство по футбол в Катар отборът на Швейцария победи Камерун с 1:0 на стадион "Ал Джануб". Първото полувреме няма да се запомни с почти нищо. Съставът на селекционера Мурат Якин откри резултата в 48-ата минута с първия си точен удар в мача. Джердан Шакири напредна по дясното крило и центрира точно към родения

Коравите швейцарци тръгват с победа. Жертвата е Камер...

В двубой от група G на 22-ото световно първенство по футбол в Катар отборът на Швейцария победи Камерун с 1:0 на стадион "Ал Джануб". Така "кръстоносците" отново дават сигнал, че ще бъдат много труден съперник за всеки и на този шампионат. Първото полувреме няма да се запомни с почти нищо. Съставът на селекционера Мурат Якин откри резултата в 48-ата

Швейцария започна своя поход на Мондиал 2022 с минимален успех

Швейцария победи Камерун с минималното 1:0 в първи двубой от група G на Мондиал 2022. Единственото попадение за „кръстоносците“ отбеляза Брийл Емболо три минути след почивката, когато засече отблизо подаване на Джердан Шакири. През първата част африканският тим стоеше по-добре от своя съперник на терена, но не материализира шансовете си. Второто полувреме

Швейцария стартира с 1:0 над Камерун

Емболо донесе успеха на „кръстоносците“ след асистенция на Шакири Швейцария започна по успешен начин участието си на Мондиал 2022 в Катар, след като победи Камерун с 1:0 в първи мач от група G на турнира. На стадион „Ал Джануб“ в Ал Уакра двата тима си размениха по едно полувреме, но опитът и класата помогна на швейцарците да стигнат до трите точки

Швейцария тръгна с минимален успех на Мондиал 2022

Швейцария стартира с минимален успех на световното в Катар

© Швейцария победи Камерун с 1:0 в мач от група "G" на световното първенство по футбол в Катар. На стадион "Ал Жануб“ футболистите на Мурат Якин нанесоха своя удар в началото на втората част, когато Бреел Емболо бе точен след асистенция на Джердан Шакири. Първата интересна ситуация в срещата се откри пред африканците. В 10-ата минута Брайън Мбемо се