Блокът на Уулвс парира дебюта на Тухел в Челси

Германецът Томас Тухел дебютира начело на Челси с нулево равенство (0:0), след като в мач от 20-ия кръг „сините” не успяха да победят Уулвърхемптън на своя „Стамфорд Бридж”. Безспорен факт е, че лондончани бяха далеч по-атакуващият отбор в хода на срещата, ала перфектната игра в отбрана на „вълците” парира десетките опити за нападение от страна на

Тухел: Последните 72 часа за мен бяха малко сюрреалистични

Новият старши треньор на Челси Томас Тухел призна, че последните няколко дни са били сюрреалистични за него, докато се е подготвял да поеме тима и да го изведе за първия си мач срещу Уулвърхямптън във Висшата лига. 47-годишният бивш треньор на Борусия Дортмунд и Пари Сен Жермен замени уволнения Франк Лампард във вторник и 24 часа по-късно изведе "сините"

Фалстарт за Томас Тухел в дебюта му начело на Челси

НА ЖИВО: Дебют на Тухел, Челси 0:0 Уулвърхемптън

Отборът на Челси посреща Уулвърхемптън в дебюта на германеца Томас Тухел начело на клуба от западен Лондон, а резултатът е 0:0 . Както е известно, преди броени дни Роман Абрамович уволни Франк Лампард след неубедителните резултати на тима и на негово място застана бившия наставник на Пари Сен Жермен. Oще по темата: Фенове на Челси с атака по Абрамович

Тухел дебютира начело на Челси с 0:0

Новият треньор на Челси Томас Тухел започна престоя си начело на сините със скучно 0:0 срещу Уулвърхемптън. Германецът беше назначен вчера и има само една тренировка с футболистите. Той замени на поста Франк Лампард . Вълците остават без победа от 15 декември и записаха 14-и мач, в който не вкараха гол през първото полувреме. Те имаха шанс, но Педро

Челси с нулево реми при мениджърския дебют на Тухел

"Сините" направиха 0:0 с гостуващия Уулвърхемптън Челси направи нулево реми с Уулвърхемптън при дебюта на Томас Тухел като мениджър на тима от „Стамфорд Бридж“ в двубой от 20-ия кръг на Висшата лига. „Сините“ доминираха през първите 45 минути на двубоя, като домакините владееха топката в близо 80% от времето, но без да застрашат сериозно вратата на

Ето промените, които е направил Тухел в първия си мач начело на Челси

Челси приема Уулвърхамптън на " Стамфорд Бридж " в първия двубой на Томас Тухел като мениджър на лондончани. В понеделник Франк Лампард бе уволнен, а вчера на негово място бе назначен германецът. Бившият треньор на Пари Сен Жермен е направил цели 10 промени в сравнение с мача с Лутън от четвъртия кръг на ФА Къп, който бе последен за неговия предшественик

НА ЖИВО: Дебютът на Томас Тухел начело на Челси - съставите

Отборът на Челси посреща Уулвърхемптън в дебюта на германеца Томас Тухел начело на клуба от западен Лондон. Както е известно, преди броени дни Роман Абрамович уволни Франк Лампард след неубедителните резултати на тима и на негово място застана бившия наставник на Пари Сен Жермен. Oще по темата: Фенове на Челси атакуваха шефовете преди дебюта на Тухел: